פוסט אורח - עמית ארז Amit Erez & The Secret Sea

סטטוס בוקר, לא על אקטואליה או פוליטיקה או חידודי לשון.
יש בו קצת יח"צנות עצמית אבל בעיקר שיתוף מחשבות ורגשות , אני רוצה לספר שאתמול היתה לנו חזרה של הסיקרט סי אחרי מלא זמן שלא יצא לנו ממש לנגן יחד כראוי.
התקופה האחרונה הזו בחיי היתה מאד קשה והכילה בין השאר התמודדות עם שברון לב וכשלונות שונים שחלקם ניתנים להגדרה מדויקת וחלקם מופשטים יותר.
במקביל קרו גם דברים חיוביים - היינו (הסיקרט סי) עמוק בעבודה על האלבום המלא שלנו, הקלטנו שירים חדשים וסיימנו שירים שכבר התחלנו לפני שנה, הכרנו את אורי וינוקור המקסים שעזר לנו לתפור את הקצוות האחרונים ולנהוג את הרכב הזה קדימה. 

העשייה עשתה לי טוב והחזיקה אותי כקונטרה לסרטים שעברתי עם עצמי ושאני עדיין עובר.
 אני אוהב את הלהקה שלי, אתמול כשניגנו יחד והיה כיף ונשמענו טוב אפילו שעבר הרבה זמן - זה לא היה לי מובן מאליו כלל וכלל.
חשוב לי שאנשים ידעו שלמרות שאני זה שכותב את המילים והלחנים, ושאני זה שהקים את הסיקרט סי - החלק של כל אחד מחברי הלהקה הוא עצום.
 שחר, יעל, נגה, יואב ודודי - הם יוצרים איתי ביחד סאונד

שרק אנחנו יכולים לייצר ולא ידעתי מראש שזה הסאונד שאני מחפש אלא גיליתי זאת תוך כדי.
אני חושב שמגיע לנו להגיע רחוק וגם על זה שתמיד קשה כל כך להצליח, אבל יש דבר אחד שאני בטוח בו במאה אחוז
- המוזיקה שאנחנו עושים ומתעדים היא דבר שייזכר ויהדהד גם בעוד הרבה מאד שנים, בין אם נצליח
לשרוד הרבה שנים ולשגשג.. ובין אם לא.לפני יומיים העלינו פוסט בעמוד האמן שבו אנחנו מחלקים מספר כרטיסים חינם להופעה שלנו ב04.07 , בין כל מי שיגיב ויספר על השיר האהוב עליו.

אנשים מגיבים על שירים מכל התקופות וחלקם מספרים סיפורים קטנים, ולקרוא את התגובות האלו זו חוויה חזקה עבורי כי נורא קל לשכוח שמאחורי כל התסכולים והויתורים שעשיתי בחיי יש המון אנשים שהשירים שלי/שלנו נגעו בהם עמוק בלב ועושים איתם דרך.
אני מאחל לנו הופעות מפוצצות באנשים, כי אני יודע שהאנשים קיימים, אני מאחל לנו יותר אזניים, כי אני יודע שיש כאלו שעדיין לא שמעו, אני מאחל לנו להכיר את הקהל שיש לנו יותר ויותר, כי להם אנחנו חייבים את הכל.

מצורף פה  הקליפ לאינדיסיטי שצילמנו לא מזמן, לשיר חדש שהוקלט עכשיו ויבוצע מחרתיים באוזן בר. אם אתם רוצים לנסות לקבל כרטיס חינם כנסו לעמוד האמן שלנו והגיבו לפוסט הרלוונטי, לא בעיה לזהות אותו. אנחנו גם נגיע לירושלים לאירוע ההופעות של אינדיסיטי במגרש הרוסים ב25.7.

שיהיה לכולנו יום נעים ואם קראתם עד פה אז תודה על ההקשבה. 
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה